FİRMA HAKKINDA...

Türk sermayeli bir hava ve deniz forwarding şirketi olan İntermed, 1993 yılında kuruldu.

İntermed, ithalat ve ihracat konularında hava taşıma işleri, parsiyel servisler, destinasyona en uygun uçak ya da gemi seçimi yoluyla proje taşımacılığı, kara ve hava bağlantılı nakliyeler gerçekleştiriyor.

HİZMET ANLAYIŞI

İntermed, hizmet verilen kuruluşlarla ilişkileri, hizmet veren-müşteri odağında değil, iş/çözüm ortağı düzeyinde yürütür.

Ortaklarıyla birlikte mutlu olmak, ortaklarının en uygun taşıma maliyetleriyle en kaliteli hizmeti almalarını sağlamak İntermed'in temel felsefesidir.
İntermed; Müşterilerinin gereksinimlerini karşılamak üzere, her türlü ürün, hizmet ve bilgi akışını düzenler. Mamul malların, hammadde üretim noktasından son kullanıcıya teslimine kadar uzanan 'tedarik zinciri süreci'ndeki hareketini plânlar, uygular ve raporlar.

HİZMET İLKELERİ

İntermed ilkeleri'nin başında;

geliyor.

İntermed; İstanbul Ticaret Odası (ITO), International Air Transport Association (IATA), (Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenler Derneği (UTİKAD), Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM) ve ISO 9001-2000 WSC (World Certification Services) üyesidir.

BİLGİ GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

İNTERMED olarak faaliyet gösterdiğimiz ve bilgiye istenilen zamanda rahatlıkla ulaşılan yazılım hizmetleri alanında bilgi güvenliğini en üst seviyede tutmak için;

  1. Gizlilik: Bilginin sadece yetkili kişiler tarafından erişilebilir olması,
  2. Bütünlük: Bilginin yetkisiz değiştirmelerden korunması ve değiştirildiğinde farkına varılması,
  3. Erişilebilirlik: Bilginin yetkili kullanıcılar tarafından gerek duyulduğu an kullanılabilir olması.

Şirketimizde üretilen bilginin en üst seviyelerde güvenlik anlayışı içerisinde korunması gerektiği bilinci ile hareket eden İntermed Uluslar arası Nakliyat Dış Tic Ltd Şti; misyon ve vizyonuna bağlı kalarak bilgi güvenliği konseptinin esasını oluşturan basılı ve elektronik ortamdaki bilgilerin yasal mevzuat ışığında ve risk metotları kullanılarak “gizlilik, bütünlük ve erişilebilirlik” ilkelerine göre yönetilmesi amacıyla;

Sonuç olarak Bilgi Güvenliği Politikasının amacı bilgi varlıklarını korumak, bilginin ve verinin gizliliğini sağlamak, bütünlüğünü bozmaya çalışacak yetkisiz kişilerin erişimine karşı korumak ve böylece şirketimizin güvenini ve itibarını sarsacak durumları bertaraf etmeyi taahhüt ederiz.